تبلیغات در اینترنتclose
ثبت نام در انجمن میهن دانلود
نام کاربری :
پسورد :
فراموشی رمز
صفحه اصلی
ads ads
ads ads
ads ads

قوانین انجمن
باتشکر از حسن انتخاب شما و در راستای تعامل بهتر ,تمامی افراد این انجمن اعم از کاربر جدید تا مسئولین موظف به احترام و تبعیت از قوانین تالار میباشند.بدیهی است این قوانین جهت افزایش رضایت و بهره وری شما عزیزان است و با متخلفین برخورد خواهد شد.قانون شماره 1) تمامی محتوای این سایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.از هرگونه بحث های توهین آمیز و سیاسی و همچینین قرار دادن نام ها و عکس های غیراخلاقی بشدت خودداری کنید.با متخلفین این بخش سریعا برخورد خواهد شد.

قانون شماره 2) هدف و شعار اصلی این انجمن برخورد مودبانه اعضا با یکدیگر است.در راستای رسیدن به این هدف از همگی تقاضا میشود که از بکار بردن کلمات ناپسند و ارسال پیام های توهین آمیز خودداری کنید.

قانون شماره 3)دقت کنید که مطالب ارسالی و موضوعات جدید را درجای مناسب و بخش مربوطه مطرح نمایید.

قانون شماره 4)از ارسال تاپیک های تکراری خودداری کنید.

قانون شماره 5)در استفاده از امضا دقت شود که تبلیغات اکیدا ممنوع است و همچنین امضا نباید زیاد طولانی باشد .

قانون شماره 6) لطفاً از ساخت بیشتر از یک حساب کاربری خود داری کنید .یوزرهای فرعی مسدود خواهند شد و با متخلف نیز برخورد میشود.

قانون شماره 7)درصورت مواجهه با پست های نامربوط و یا توهین آمیز سریعا آنرا به مسئولین گزارش دهید و از جواب دادن و یا تذکر دادن به فرد خاطی خودداری کنید.

قانون شماره 8)پیشنهادات و یا انتقادات خود را در قالب یک پیام خصوصی با مدیریت درمیان بگذارید.بی صبرانه منتظر شنیدن نظرات شما درراستای بهبود عملکرد انجمن میباشیم.

سایت های برتر سیستم افزاش بازدید میهن دانلود

سفارش سئو دانلود آهنگ جدید چتـــــروم افزایش بازدید کسب درامد از پاپ آپ آپلود سنتر رایگان افزایش رنک سایت امنیت IT ایران دانلود